Haberler

Odamız İle Vakıfbank Arasında Kredi Protokolü İmzalandı

Ordu Ticaret ve Sanayi Odası olarak, Üyelerimiz lehine Vakıfbank ile kredi protokolü imzalandı.

Odamız hizmet binasında gerçekleştirilen imza törenine, Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Servet Şahin, Meclis Başkanı Ufuk Ünal, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları İbrahim Nasuhbeyoğlu ve Bekir Erbaş, üyeler Ahmet Kazanfer Yılmaz, Aşkın Baş, Bilal Azaklı, İlyas Yalçın, Recep Çiçek, Seyfi Sarı, Şenol Kır Banka Temsilcileri olarak, Vakıflar Bankası Bölge Müdürü

Yusuf Öztürk, Altınordu Şube Müdürü Berkim Çokzaman, Karadeniz Bölge Krediler Müdürü Ercan Çelik, Ordu Şube Müdürü Kazım Hakan Mutlu katıldı.

Ordu TSO üyelerinin ihtiyaç duydukları ve talep etmeleri halinde kısa, orta, uzun vadeli nakdi ve gayri nakdi kredi ihtiyaçlarının karşılanmasına yönelik kredi protokolü Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Servet Şahin, Meclis Başkanı Ufuk Ünal, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İbrahim Nasuhbeyoğlu, Vakıflar Bankası Bölge Müdürü Yusuf Öztürk, Altınordu Şube Müdürü Berkim Çokzaman arasında imzalandı.


Protokol töreninde başkan Servet Şahin, söz konusu protokol ile, üyelerimizin Vakıfbank’ın nakit işletme kredileri, ihracatçıya yönelik destek kredisi, yatırım kredileri, AYB kaynaklı Kredi, Gayri Nakti Kredi imkanlarından faydalanma imkanı ve yine uygun koşullarda diğer bankacılık hizmetlerinden de yararlanma fırsatı sağladıklarını dile getirdi.


Vakıfbank Altınordu Şube Müdürü Berkim Çokzama ise, “Ticaret ve Sanayi Odası Başkanımıza ve yönetimine ayrıca Oda meclisine teşekkür ediyorum. Bu anlaşma çerçevesinde Ticaret ve Sanayi Odası üyelerine özel imkânlarda sunacağız" diye konuştu.

Lütfen Yorum Yazın

Konuk Olarak Yorum Gönder

0
Kabül Ediyorum.

Yorumlar

  • Hiçbir Yorum Bulunamadı

Makaleler

Döviz Kurları

Banka Bilgileri Güncelleniyor.

Ziyaretci Görüşleri

Ziyaretçi - Ahmet GENÇ
Güzel Bir Haber..
Ziyaretçi - Yasin UYSAL
Neden Böyle Oldu

Ordu Hava Durumu

Parçalı Bulutlu

17°C

Parçalı Bulutlu

Rüzgâr: 11.27 km/h

  • 24 Mar 2016

    Parçalı Bulutlu 26°C 13°C

  • 25 Mar 2016

    Hafif Yağmur 16°C 7°C

 

0452 214 10 77 - 0452 214 19 35

Düz Mah. Stadyum Caddesi No:2 ORDU

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.   -  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

www.otso.org.tr

   

Copyright © ORDU TİCARET VE SANAYİ ODASI - Tüm Hakları Saklıdır.