Duyurular

Türkmenistan V. Türk İhraç Ürünleri Sergisi

V.Türk İhraç Ürünleri Sergisi’nin Ekonomi Bakanlığı ve Meridyen Uluslar arası Fuarcılık tarafından, Türkmenistan’ın başkenti Aşkabat’ta, 11-13 Şubat 2014 tarihlerinde düzenleneceği bildirildi.

Türkmenistan, Türk Müteahhitlik sektörünün 2013 yılında en çok iş aldığı ülke konumundadır. Toplamda alınan yaklaşık 60 projenin değeri

11 milyar ABD Doları seviyesindedir. Müteahhitlik ve enerji sektöründe artan iş hacmimiz, ihracatımıza da olumlu yansımaktadır. Son beş yılda ortalama her yıl Türkmenistan’a olan ihracatımızda %30’luk bir artış kaydedilmektedir.

Türk İhraç Ürünleri Sergisi’ne özellikle, petrol ve doğalgaz ekipmanları, hidrokarbon sektörü, petrol yan sanayi ürün grupları, savunma sanayi, sivil havacılık, deniz aletleri, tekne-yat, tarım aletleri, teknolojik ve organik tarım makineleri, iş makineleri, gıda ve gıda işleme makineleri, değirmen makineleri, meşrubat otomasyon sistemleri, otomasyon sistemleri, otomotiv yan sanayi, ambalaj, moda, tekstil, kozmetik, temizlik ürünleri, zücaciye, kırtasiye, bilgisayar, mobilya, mobilya yan sanayi, moda ve tekstil yan sanayi, ev tekstili, otel ekipmanları, makine ve ekipmanları, inşaat malzemeleri ve açık alan reklamcılığı sektörlerinde faaliyet gösteren firmalarımızın katılması beklenmektedir.

İrtibatta bulunulacak kişi bilgileri aşağıda yer almakta olup, 13 Ocak 2014 son başvuru tarihidir.

 

Fuar adı : TÜRKMENİSTAN TÜRK İHRAÇ ÜRÜNLERİ SERGİSİ

Fuar yeri ve Tarihi : INTERNATİONAL EXHİBİTİON GROUNDS TÜRKMENİSTAN/AŞKABAT /11-13 ŞUBAT 2014   

Fuar Ana Organizatörü : MERİDYEN ULUSLAR ARASI FUARCILIK SANAYİ VE TİC.LTD.ŞTİ.  www.meridyenfair.com

 

Fuar alan kapasitesi : 10.000 metrekare

Katılımcı Ülkeler : TÜRKİYE

Hedeflenen Ziyaretçi Ülkeler : Türkmenistan’ın tüm komşu Ülkeleri (Afganistan, İran, Gürcistan, Azarbeycan, Rusya, Kırgızistan)

 

Fuarda Sergilenecek Ürünler : GIDA VE GIDA İŞLEME MAK. DEĞİRMEN MAK. OTOMOTİV YAN SANAYİ, TARIM, AMBALAJ, MODA, TEKSTİL, KOKMETİK, TEMİZLİK ÜRÜNLERİ, ZÜCCACİYE, KIRTASİYE-BİLGİSAYAR, MOBİLYA, MOBİLYA YAN SANAYİ-AĞAÇ İŞLEME MAKİNALARI, MODA VE TEKSTİL YAN SANAYİ, EV TEKSTİLİ, OTEL EKİPMANLARI, OTEL EKİPMANLARI, MAKİNA VE EKİPMANLARI, AÇIK ALAN REKLAMCILIĞI V.S.

 

Katılım Ücreti: 360 Euro+%4 KDV Stand ve Nakliye Dahil (10 metrekare de 1 metreküp ücretsiz navlun hakkı vardır) Bu hakkın aşılması durumunda her 1 metreküp için 450 Euro ekstra navlun ücreti talep edilir.

 

Fiyata Dâhil Hizmetler : Stand Duvarları, Spot Lamba, Elektrik soketi ve ihtiyacı, halı, masa, sandalye, alınlık yazısı, yaka kartları, fuar kataloguna giriş, nakliye organizasyonu.

Son Başvuru Tarihi: 08 Ocak 2014.

 

İrtibat : Serkan YILGIN

Tel : 0212 210  50 50 Dahili: 1218

GSM : 0533 579 59 13

Mail : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Lütfen Yorum Yazın

Konuk Olarak Yorum Gönder

0
Kabül Ediyorum.

Yorumlar

  • Hiçbir Yorum Bulunamadı

Makaleler

Döviz Kurları

Banka Bilgileri Güncelleniyor.

Ziyaretci Görüşleri

Ziyaretçi - Ahmet GENÇ
Güzel Bir Haber..
Ziyaretçi - Yasin UYSAL
Neden Böyle Oldu

Ordu Hava Durumu

Parçalı Bulutlu

17°C

Parçalı Bulutlu

Rüzgâr: 11.27 km/h

  • 24 Mar 2016

    Parçalı Bulutlu 26°C 13°C

  • 25 Mar 2016

    Hafif Yağmur 16°C 7°C

 

0452 214 10 77 - 0452 214 19 35

Düz Mah. Stadyum Caddesi No:2 ORDU

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.   -  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

www.otso.org.tr

   

Copyright © ORDU TİCARET VE SANAYİ ODASI - Tüm Hakları Saklıdır.