News

Joint Council Meeting Was Held

English Content Preparing...

M.Rifat Hisarcıklıoğlu: Perakende Yasası Hazır

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Ticaret ve Sanayi Odaları Konseyi ve Ticaret Odaları Konseyi Müşterek Toplantısı, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun evsahipliğinde  TOBB’de gerçekleştirildi.

Yönetim Kurulu Başkanımız Servet Şahin’in Konsey Üyesi olarak katıldığı toplantıda, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu açılış konuşmasında,

Ağustos ayında yapılan seçimler sonucunda TOBB’un yönetim organlarının seçildiğini hatırlatarak, “Bu çerçevede TOBB Yönetim Kurulu, Konseylerimiz ve diğer kurullarımız yeni üyeleriyle teşekkül ettiğini belirtti.

Hisarcıklıoğlu, Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı’nın misafir konuk olarak katıldığı söz konusu toplantıda Tüketici Koruma kanununun Meclisten çıkıp Cumhurbaşkanlığına sunulduğunu, Yıllardır üzerinde durulan Perakende yasasının hazırlandığı müjdelerini vererek söz konusu yasalar için Bakan Yazıcıya destek ve çalışmaları için teşekkürlerini sundular. 

Leave your comments

Post comment as a guest

0
terms and condition.

Comments

  • No comments found

Articles

Latest Announcements

Foreign Exchange

Banka Bilgileri Güncelleniyor.

Visitor Opinions

Guest - Ahmet GENÇ
Güzel Bir Haber..
Guest - Yasin UYSAL
Neden Böyle Oldu

Weather Forecast

Mostly Cloudy

17°C

Mostly Cloudy

Wind: 11.27 km/h

  • 24 Mar 2016

    Partly Cloudy 26°C 13°C

  • 25 Mar 2016

    Light Rain 16°C 7°C

 

0452 214 10 77 - 0452 214 19 35

Düz Mah. Stadyum Caddesi No:2 ORDU

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.   -  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

www.otso.org.tr

   

Copyright © ORDU TİCARET VE SANAYİ ODASI - Tüm Hakları Saklıdır.